سوالات متداول

چرا سایتچیان؟

اولویت ما، رضایت شماست.

ر دنیای امروز، حضور فعال در فضای آنلاین به یکی از پیش‌نیازهای کسب و کار بدل شده است. ما در سایتچیان به ارائه خدمات طراحی سایت و پرتال، تولید محتوا، سئو و امنیت و همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی می پردازیم. با همکاری با تیم طراحی ما می‌توانید حضور فعال و موثر خود را در فضای کسب و کار مجازی تضمین کنید و از اثرات مثبت فعالیت در این بخش بهره‌مند شوید.

خدمات طراحی سایت و پرتال تیم طراحی سایتچیان شامل مجموعه ای گسترده از خدمات برنامه نویسی نرم افزار وب و همچنین طراحی گرافیکی است. این خدمات در چند مرحله به مشتریان ارائه می شوند.

  1. بررسی نیاز مشتریان: بررسی تخصصی نیاز کسب و کار و سازمان شما به منظور ارائه بهترین راهکار.
  2. طراحی و تحویل پروژه: طراحی تخصصی سایت یا پرتال بر اساس نیازهای شناسایی شده و تحویل آن.
  3. پشتیبانی فعال: پشتیبانی همیشه در دسترس تیم طراحی ساتیچیان برای رفع مشکلات احتمالی.

خدمات سئو SEO تیم ما، شامل ارائه مشاوره تخصصی در خصوص تولید محتوا، انجام بهینه سازی های گسترده برروی وبسایت و پرتال شما می شود. تیم طراحی سایتچیان همچنین با شناسایی حفرات امنیتی و رفع آن ها سرور و سایت و پرتال شما را از حملات احتمالی محافظت می کند.

تولید محتوای تخصصی متناسب با نیاز کسب و کارها به منظور جذب دامنه گسترده ای از مخاطبین از خدمات تیم طراحی سایتچیان است. تولید محتوای بهینه شده برای حضور فعال در شبکه های اجتماعی نیز از سایر خدمات قابل ارائه ماست. با استفاده از این خدمات می توانید با خیال آسوده برروی سایر ابعاد کسب و کار خود تمرکز کنید و حضور در دنیای مجازی را به ما بسپارید.

برای شروع یک کسب و کار مجازی یا حضور فعال در فضای مجازی برای کسب و کار فعلی خود، تنها یک تماس تلفنی با ما فاصله دارید. با تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۵۰۲۹۳۰ – ۰۹۲۱۲۷۸۹۰۶۸ همین حالا اولین قدم را به سوی توسعه بردارید.

برای شروع یک پروژه جدید آماده‌اید؟

کافی است با ما تماس بگیرید.