خدمات ما

خدماتی از جنس

طراحی سایت و پرتال

طراحی وبسایت و پرتال سازمانی با بررسی تخصصی نیازهای کسب و کار شما صورت می‌گیرد. با اختصاص زمان کافی به مرحله نیازسنجی، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

تولید محتوای تخصصی

تولید محتوای به روز و هدف‌گذاری شده، به صورت تخصصی در حوزه فعالیت شما به گونه‌ای صورت می‌گیرد که طیف گسترده‌ای از مخاطبین به وبسایت و شبکه‌های اجتماعی شما جذب شوند.

سئوی حرفه‌ای

تیم طراحی سایتچیان با بهره از دانش کارکنان متخصص خود در حوزه SEO با استفاده از روش‌های white hat شما را به جایگاهی ایده آل در نتیجه جست و جوی کلیدواژه مورد نظرتان می‌رساند.

بهینه‌سازی سرعت

سرعت بارگذاری وبسایت مهمترین عامل در افزایش مخاطب وبسایت شماست. تیم ما با بهینه سازی سرعت سایت شما cls و lcp وبسایت شما را به بهترین شکل بهینه سازی می‌کند.

رابط کاربری آسان

رابط کاربری آسان در یک نرم افزار چه در حوزه وب و یا نرم افزار های کامپیوتر و موبایل اصلی مهم برای برقراری ارتباط با همه مخاطبین با هر خصوصیاتی است. سایتچیان به بهترین شکل به این مهم می پردازد.

مدیریت سرور و امنیت

مدیریت تخصصی منابع یک سرور و تأمین امنیت آن نیاز به دانش گسترده‌ای دارد که این موضوع را به دغدغه اصلی بسیاری از سازمان ها بدل کرده است. ما با دانش و تخصص این خدمات را به شما ارائه می‌نماییم.

پشتیبانی فعال

تیم پشتیبانی گروه طراحی سایتچیان در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما بوده به رفع مشکلات وبسایت و پرتال کسب و کار شما می‌پردازد تا حتی یک مخاطب را نیز از دست ندهید.

برای شروع یک پروژه جدید آماده‌اید؟

کافی است با ما تماس بگیرید.

باز کردن چت
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام👋
چطور می‌تونم کمک کنم؟