یک بکگراند از خطوط موج دار استفاده شده در سایت گروه طراحی سایتجیان را نمایش می دهد.

درباره ما

آیا به دنبال یک تیم حرفه ای برای طراحی وب سایت و بهینه سازی موتور جستجو هستید؟

گروه طراحی سایتچیان: تعهد، تجربه و نوآوری در طراحی وب سایت

گروه طراحی سایتچیان، با تعهد، تجربه و نوآوری، در حوزه طراحی وب سایت و پرتال فعالیت می کند.

ما در گروه طراحی سایتچیان با ارائه خدماتی چون امنیت، تولید محتوا، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، مدیریت سرور و شبکه های اجتماعی، به مشتریان خود کمک می کنیم تا در دنیای دیجیتال بهتر دیده شوند.

ما در سایتچیان باور داریم که هر پروژه‌ای نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد دارد و باتوجه به نیازهای خاص هر مشتری، راه حل‌های سفارشی ارائه می‌دهیم. تیم ما از متخصصان با تجربه تشکیل شده است و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها، به بهبود وب سایت های مشتریان خود می پردازیم.

تعهد ما به کیفیت، تجربه ما در صنعت و توانایی ما در پیاده سازی راه حل های نوآورانه، ما را به یکی از برترین گروه های طراحی وب سایت تبدیل کرده است. اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای طراحی وب سایت یا بهینه سازی موتور جستجو هستید، سایتچیان انتخاب ایده آل شما است.

تعهد، تجربه و نوآوری

سایتچیان؛ ترکیبی از تجربه، تعهد و نوآوری در خدمات

سال تجربه

0 +

پروژه موفق

0 +

مشترک

0 +

چگونه سایتچیان به یکی از برترین گروه های طراحی وب سایت تبدیل شد؟

سایتچیان: داستان موفقیت در زمینه طراحی وب سایت

گروه طراحی سایتچیان، از سال 1395 با تمرکز بر طراحی سایت، طراحی پرتال سازمانی، تولید محتوا و سئو تخصصی، فعالیت خود را آغاز کرد. در ابتدای راه، ما بیشتر بر روی فروشگاه های اینترنتی تمرکز داشتیم و با کارنامه ای درخشان، نام خود را در صنعت ثبت کردیم.

با همکاری با سازمان های مختلف دولتی و زیرمجموعه های معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، ما در حوزه ارائه خدمات به این سازمان ها و شرکت های فعال در این حوزه فعالیت کردیم.

در ادامه، ما با شرکت آراد اکسپو، که در زمینه برگزاری رویدادهای مختلف مانند نمایشگاه، همایش و کنگره فعالیت می کند، همکاری کردیم.

با بیش از 7 سال سابقه فعالیت در زیست بوم کسب و کار و فناوری کشور، خدمات متنوع سایتچیان ما را قادر ساخته است تا راهکارهای مناسبی را برای حضور فعال در دنیای مجازی به کسب و کارهای در حال توسعه، کوچک و همچنین شرکت های دانش بنیان و فناور ارائه دهیم.

چرا سایتچیان را انتخاب کنیم؟

قابلیت‌های ویژه، طراحی خلاقانه و امنیت بالا

تیم ما در سایتچیان همواره در تلاش است، با بروزرسانی دانش خود، بهترین راهکارها را در عین زیبایی و نوآوری در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

با شنیدن نیاز شما، گروه طراحی سایت و پرتال سایتچیان بهترین راهکارها را در سریع‌ترین زمان ممکن برای کسب و کار شما ارائه می‌دهد. ما با خلاقیت و زیبایی، سئو و امنیت، پشتیبانی مستمر و در دسترس، همه و همه آرامش و آسودگی را برای کسب و کار اینترنتی شما فراهم می آوریم.

مجموعه ما در حوزه طراحی سایت و پرتال و تولید محتوا و سئو تخصصی با سابقه چند سال فعالیت در زیست بوم کسب و کار و فناوری کشور ایران سبب شده تا بتوانیم راهکارهای مناسبی را به منظور حضور فعال در دنیای مجازی به کسب و کارهای در حال توسعه و کوچک و همچنین شرکت های دانش بنیان و فناور ارائه نماییم.

پشتیبانی مستمر و پاسخگو

پشتیبانی مستمر و پاسخگویی در زمان مناسب لازمه همکاری موفق ما با مشتریان ما است. به همین جهت واحد پشتیبانی گروه طراحی سایتچیان در تلاش است تا ارتباطی مسئولانه و موثر با مشتریان خود برقرار کند.

راهکارهای اختصاصی و سفارشی سازی شده

ما باتوجه به نیازمندی‌های گوناگون و متنوع در حوزه‌ فناوری اطلاعات سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف راهکارهایی را ارائه می‌دهیم که بر اساس نیازمندی‌های اختصاصی هر مجموعه طراحی و پیاده‌سازی شده است.

همیشه به روز

استفاده از تکنولوژی‌های به روز و مدرن در دنیای فناوری اطلاعات از عناصر مهم موفقیت است. ما در سایتچیان تلاش می‌کنیم که همواره با درنظر گرفتن نیازمندی‌ها از مدرن‌ترین راه‌حل‌ها استفاده کنیم.

همیشه برنده

محتوای آماده شده توسط تیم ما، بر حسب نیازمندی کسب و کار‌ها و سازمان‌ها به گونه‌ای تولید می‌شود که مشتریان ما همیشه در نبرد دیده شدن پیروز میدان باشند و با مخاطب خود به بهترین شکل ارتباط برقرار کنند.

چند نفر که به شکل دایره گیاهانی را در دست گرفته اند به نماد رشد و توسعه اجتماع

سایتچیان چگونه به توسعه جامعه و اقتصاد کمک می کند؟

اهداف و مسئولیت اجتماعی در سایتچیان

گروه طراحی سایتچیان، از ابتدای فعالیت خود را به اعتلای جامعه و توانمندسازی اقتصاد کشور عزیزمان ایران  متعهد می داند. این تعهد در ارزش‌های اصلی ما تنیده شده است و  همواره در تلاش هستیم تا به جامعه خود کمک کنیم. ما در گروه طراحی سایتچیان با انجام پروژه های داوطلبانه به آگاهی رسانی به جامعه خود کمک می کنیم. از سوی دیگر ما با اختصاص بخشی از منابع خود به توسعه آموزش طراحی وب سایت در جامعه کمک می کنیم.

آیا می خواهید در حوزه طراحی سایت و پرتال کار کنید؟
فکر می کنید می تواند در تولید محتوا یا سئو موفق باشید؟

به گروه طراحی سایتچیان ملحق شوید

گروه طراحی سایتچیان همواره به دنبال گسترش تیم خود از طریق همکاری با علاقمندان و افراد مستعد در این حوزه کسب و کار است.